קצת עליי...

מזה כ-15 שנים שאני בעולם האופנה. למדתי תפירה ותדמיתנות בארץ ובעולם, ייצרתי במתפרות ומכרתי בחנויות ובירידים שונים. הבנתי שמשהו חסר לי. הניתוק מהלקוחות, הריחוק מעבודת היד והחומריות, הייצור ההמוני והניכור התעשייתי לא התאימו לי.

ואז נפל לי האסימון! שמלות כלה משלבות את כל האלמנטים שחסרו לי.

התחלתי תקופת לימוד והתמחות (כמקובל בבתי האופנה הגדולים בעולם) בסטודיו הכלות של גדול המעצבים -ויוי בלאיש. נחשפתי לשימוש בבדים איכותיים, בגזרות מורכבות, בתפירה עילית ובאין סוף סטייל וטעם משובח.

לאחר שנים של לימוד, יצירה ולימים ניהול הסטודיו יצאתי לחופשת לידה ובעקבותיה לדרך עצמאית חדשה.

אני נהנית ללוות כל כלה במלוא ההקשבה והפתיחות ולאפשר תהליך יצירה משותף שמוליד את השמלה המיוחדת בה תרגיש במיטבה.

כחסידה של נוחות וכאחת שמאוד אוהבת לרקוד, אני מעצבת שמלות שכיף ללבוש, מבדים רכים, תחרות מיוחדות וגזרות מעודנות. בשילוב של פנינים, חרוזים, חומרים וטקסטורות שונות. אני שואבת השראה בעיקר מהטבע, מאופנת העבר המכונה וינטאג', מסגנון בוהמייני ומתרבויות שונות.

הכלות שלי הן בחורות מעוררות השראה, שבוראות מציאות ונשארות נאמנות לעצמן. הן חופשיות, מלאות שמחה, תשוקה ליופי ואותנטיות. מתמסרות לאהבה ובוחרות בה. אני חוגגת עם כל אחת ואחת מכן בהנאה ונהנית להבליט את הייחודיות והאישיות שלכן כך שחווית החתונה תהיה כיפית, נעימה, זורמת ובלתי נשכחת!

​אני מאמינה שאת יכולה להתחתן בשמלת כלה מעוצבת, מושקעת וייחודית מבלי להוציא סכומי עתק. אצלי אפשר אחרת!

השמלות שלי להשכרה במחירים נוחים כולל הינומה ושל. יש גם אפשרות לקניה

חשוב לי לשמור על יחס אישי ונינוח ועל כן אני נהנית לעצב, ליצור ולערוך מדידות בסטודיו הביתי והנעים שלי שבקריית השרון, נתניה.

​אני מזמינה אותך לשלוח לי הודעה/ להתקשר אליי  050-3208003 ולתאם מפגש מדידה.

נשב על קפה ונתחיל לפנטז על שמלת הכלה שלך.